Retseptid

Kõikide meie maitsvate roogade retseptid on koostanud toidublogija Kristel Vokk. Kristel ise ütleb enda kohta nii:

„Olen toidust lummatud juba aastaid. Tavaliselt avan oma külmiku ja valmistan toidu sellest, mida sealt parasjagu leian. Üldiselt ei vaja ma detailset retsepti vaid pigem ideed, julgust katsetada ja isu. Aga armastan ka leida häid retsepte kokaraamatutest ja veebist, et neid oma maitse järgi kohandades proovida. Väga meeldib mulle toidupoes sisseoste teha, eriti aga reisil olles külastada kohalikke toidupoode. Soe koht minu südames on alati kuulunud juustukookidele.“

Head isu nii meie kui Kristeli poolt!
 • Juustutoidud: Juustusuflee

  Juustusuflee on justkui kui väike kohev juustuomlett, mida on hea vahelduseks valmistada, see maitseb imehästi värske või sooja salatiga või ahjus küpsetatud juurviljadega.

  Loe edasi / Kõik juustutoidud

 • Ricotta-st - Magus: Mustsõstra šokolaadi ricottakook

  On mulle ja mu perele ikka seda koogi soolikat antud. Kord nädalas ma kohe pean ühe koogi tegema ja ära sööma. Selles osas on mu pere tubli, üksi kook ei jää külmkappi kauemaks kui paariks päevaks ning võib öelda, et suhteliselt rõõmuga süüakse ära soolane toit, kui on teada, et sellele järgneb kook.

  Loe edasi / Kõik magusad Ricotta-retseptid

 • Ricotta-st - soolane: Sparglipirukas ricotta ja tomatiga

  Kui kellelgi peaks sparglit kätte sattuma, soovitan seda retsepti proovida. Retsepti järgi valmis mul kaks keskmist pirukat, kuid vabalt võib teha ka ühe suure.

  Loe edasi / Kõik soolased Ricotta-retseptid

 • Toorjuustust: Raffaello kook

  Kes armastab raffaello komme, hakkab armastama ka seda kooki ning isegi magusast ja kookost mitte hoolijad võiksid ühe tüki proovida, sest see talvise välimusega valge kookoseline kook võib üllatada.

   

  Loe edasi / Kõik toorjuustu retseptid